Publications Office of the EU
PODSEKCYJNE ZAPEWNIANIE GAZU NATURALNEGO I USŁUG ZWIĄZANYCH - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

PODSEKCYJNE ZAPEWNIANIE GAZU NATURALNEGO I USŁUG ZWIĄZANYCH

  • Odaítélve
    01/07/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SAEM MARSEILLE HABITAT
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09123000 Gaz ziemny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
324,438.00 EUR
Numer referencyjny oferty
26DMO01101
Opis

PODSEKCYJNE ZAPEWNIANIE GAZU NATURALNEGO I USŁUG ZWIĄZANYCH

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Le prix est le seul critère d'attribution.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
324,438.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GEG SOURCE D'ENERGIES
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grenoble
Kod pocztowy: 38000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.