Publications Office of the EU
Austria-Wiedeń: Roboty w zakresie okładziny tynkowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Austria-Wiedeń: Roboty w zakresie okładziny tynkowej

  • Zapowiedziano
    23/04/2015
  • Opublikowano
    20/02/2016
  • Termin
    14/03/2016
  • Otwarcie ofert
    14/03/2016
  • Odaítélve
    04/07/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Miejsce realizacji
NUTS code: AT127 Wiener Umland/Südteil
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT130 Wien
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45324000 Roboty w zakresie okładziny tynkowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
305,114.73 EUR
Numer referencyjny oferty
30.074/116-UBS/16
Opis

Abgehängte Akustikbaffeln und Akustik-Pinnwände.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Adres pocztowy: Hintere Zollamtsstraße 1
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1031
Kraj: AUT
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
14/03/2016 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
305,114.73 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Tüchler Ausbau GmbH
Adres pocztowy: Niederpointenstraße 5
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1140
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.