Publications Office of the EU
APP.38/2024 – Elektroniczna procedura otwarta w ramach europejskiego przetargu na dostawę wraz z instalacją stałej instalacji serikulturalnej w Ośrodku Eksperymentalnym Orthofloricultural „Po di Tramontana” Veneto Agricoltura znajdującym się w gminie Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

APP.38/2024 – Elektroniczna procedura otwarta w ramach europejskiego przetargu na dostawę wraz z instalacją stałej instalacji serikulturalnej w Ośrodku Eksperymentalnym Orthofloricultural „Po di Tramontana” Veneto Agricoltura znajdującym się w gminie Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

  • Odaítélve
    03/05/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH36 Padova
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44211500 Szklarnie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
266,624.40 EUR
Numer referencyjny oferty
APP. 38/2023
Opis

Europejski otwarty przetarg elektroniczny na udzielenie zamówienia na dostawę wraz z instalacją stałej instalacji serikulturalnej w Ośrodku Eksperymentalnym Orthofloricultural „Po di Tramontana” w Wenecji Euganejskiej (Veneto Agricoltura) znajdującym się w gminie Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prezzo
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
266,624.40 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: IDROTERM SERRE SRL
Adres pocztowy:
Miejscowość: PORTO MANTOVANO
Kod pocztowy: 46047
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.