Publications Office of the EU
Francja-Ivry-sur-Seine: Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Ivry-sur-Seine: Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

  • Opublikowano
    27/05/2022
  • Termin
    27/06/2022
  • Otwarcie ofert
    27/06/2022
  • Odaítélve
    17/08/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
A.D.E.F
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50720000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,560,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,515,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Le contrat à pour objet le pilotage et l'entretien des installations de chauffage et de production d'eau chaude collective de l'ADEF implantées sur l'ensemble de l'Ile de France.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://publication.marchesonline.com/publication/extern/apcConsultationAcces.do?idConsultation=MzY0MTI4Ng%3D%3D
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/06/2022 14:30
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.