Publications Office of the EU
Alfa-alglukozydaza - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Alfa-alglukozydaza

  • Opublikowano
    02/09/2026
  • Mai nap
    05/09/2026
  • Termin
    02/10/2026
  • Otwarcie ofert
    02/10/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Detská fakultná nemocnica Košice
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK042 Košický kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
551,320.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
25-VO/2026/Rdfn
Opis

Jest to konieczne w leczeniu pacjentów z chorobą Pompego, którzy mają niski poziom enzymu zwanego glukozydazą alfa, który pomaga organizmowi regulować poziom glikogenu. Glikogen dostarcza organizmowi energii, ale w chorobie Pompego poziom glikogenu może zbytnio wzrosnąć. Zawiera syntetyczny enzym (substancję czynną) o nazwie alfa-alglukozydaza – może zastąpić naturalny enzym z niedoborem w chorobie Pompego.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://evo.isepvo.sk
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://evo.isepvo.sk
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
02/10/2026 09:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Szacunkowa wartość
551,320.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.