Publications Office of the EU
Austria-Graz: Roboty budowlane w zakresie klinik - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Graz: Roboty budowlane w zakresie klinik

  • Opublikowano
    13/03/2019
  • Termin
    10/04/2019
  • Otwarcie ofert
    15/04/2019
  • Odaítélve
    01/06/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Steiermärkische Krankenanstaltengesellschaft m.b.H.
Miejsce realizacji
NUTS code: AT22 Steiermark
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT Österreich
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215130 Roboty budowlane w zakresie klinik
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,971,850.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Durchführung von Baumeisterarbeiten im LKH Hochsteiermark Standort Leoben in 4 Hauptbauphasen. Die Arbeiten beinhalten Zu- und Umbauarbeiten im Bestand.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://kages.vemap.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/04/2019 11:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,971,850.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bauunternehmung Granit Gesellschaft m.b.H.
Adres pocztowy: Feldgasse 14
Miejscowość: Graz
Kod pocztowy: 8020
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.