Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Obuwie inne niż sportowe oraz ochronne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Obuwie inne niż sportowe oraz ochronne

  • Opublikowano
    26/01/2016
  • Termin
    07/03/2016
  • Otwarcie ofert
    08/03/2016
  • Odaítélve
    09/05/2016
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18810000 Obuwie inne niż sportowe oraz ochronne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
886,630.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
885,587.00 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

„Доставка на работни и униформени обувки за нуждите на персонал от „БДЖ-Пътнически превози“ ЕООД за едногодишен период“, в съответствие с Технически спецификации за работни и униформени обувки и Спецификация за доставка на работни и униформени обувки за нуждите на „БДЖ-Пътнически превози“ ЕООД, приложения към документацията за участие.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
08/03/2016 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
886,630.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
885,587.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ДЗЗД „Здравоход-Ралица“
Adres pocztowy: кв. Бойката, Северна индустриална зона
Miejscowość: Габрово
Kod pocztowy: 5300
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.