Publications Office of the EU
NL-Haga: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

NL-Haga: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

  • Opublikowano
    28/06/2011
  • Termin
    25/07/2011
  • Mai nap
    21/07/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
EUA BZKII-DUO ZM
Opis

Het uitvoeren van dagelijks onderhoud bestaande uit preventief onderhoud, storingsonderhoud en bijkomende werkzaamheden van elektrotechnische en klimaattechnische installaties in een kantoorgebouw met een BVO van ongeveer 72 000 m2.
Het onderhoud moet uitgevoerd worden, zodat:
— voldaan wordt aan de vigerende wet- en regelgeving,
— veilig gebruik en de bedrijfszekerheid zijn gewaarborgd,
— functionele eigenschappen en eisen zoals o.a vastgelegd in de revisiebescheiden zijn gewaarborgd,
— geen ernstige gebreken optreden conform NEN 2767,
— storingen en achteruitgang in kwaliteit worden voorkomen, waarbij de actuele conditiescore gehandhaafd of verbeterd wordt met inachtneming van de normale veroudering,
— gebruikers een minimum aan overlast ondervinden.
De uit te voeren werkzaamheden bevatten daarnaast onder andere:
a) Vaststellen feitelijke situatie: De aannemer moet de verschillen tussen de feitelijke situatie en de Elementen zoals vermeld op de Coel inventariseren.
b) Conditiemeting: De aannemer moet twee conditiemetingen uitvoeren voor alle Elementen vermeld op de Coel van de (vastgestelde) feitelijke situatie.
c) Vervangingsplanning: De aannemer moet de resultaten van de conditiemeting in een vervangingsplanning verwerken voor een periode van 5 jaar. Dit betreft zowel planmatige vervangingen als ook de vervangingen van Elementen en/of onderdelen daarvan. Deze maatregelen moeten een conditiescore van 3 conform NEN 2767 of beter waarborgen. De aannemer moet na vaststelling de vervangingsplanning actueel houden naar aanleiding van uitgevoerd onderhoud. De opdrachtgever heeft geen verplichting tot het opdragen van werkzaamheden uit de vervangingsplanning. De aannemer kan geen rechten ontlenen aan het opstellen daarvan.
d) Preventief onderhoud: Het geheel van werkzaamheden en leveranties nodig voor het onderhouden van alle Elementen zoals vermeld op de Coel.
e) Bijkomende werkzaamheden: Het geheel van werkzaamheden en leveranties nodig voor het uitvoeren van vervangingen, die tijdens de uitvoering van preventief onderhoud als noodzakelijk zijn vastgesteld en waarvoor de opdrachtgever een afroeporder heeft verstrekt en werkzaamheden op verzoek van de opdrachtgever.
f) Storingen:Het geheel van werkzaamheden en leveranties nodig om een defect of calamiteit, met gevolgen voor personen, milieu en/of bedrijfsproces te verhelpen aan alle aan het Object gerelateerde Elementen. Storingen tot een bedrag van 750,- EUR (excl. BTW) per storing zijn in de aannemingssom inbegrepen. Uitsluitend de kosten boven 750,- EUR (excl. BTW) per storing komen voor verrekening in aanmerking.
Het object is eigendom van de Rijksgebouwendienst en wordt gebruikt door onderdelen van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en het Ministerie van Onderwijs Cultuur en Wetenschappen.
Zie voor meer informatie de selectieleidraad.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.