Publications Office of the EU
Prace rozbiórkowe na 10 lokalach mieszkalnych SIAAP - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Prace rozbiórkowe na 10 lokalach mieszkalnych SIAAP

  • Opublikowano
    12/09/2025
  • Termin
    26/09/2025
  • Otwarcie ofert
    29/09/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Syndicat interdépartemental pour l'assainissement de l'agglomération parisienne (SIAAP)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR101 Paris
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45111100 Roboty w zakresie burzenia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
20250251
Opis

Umowa dotyczy całkowitego rozbiórki 10 pawilonów, 4 szop w niektórych ogrodach, ewakuacji chaty budowlanej. Właściwości te znajdują się w tym samym pododdziale. Całkowita powierzchnia 10 pawilonów wynosi 1180 m2. Trzy szopy mają powierzchnię 60 M2, nie licząc koszar budowlanych. Umowa obejmuje jedynie rozbiórkę i ewakuację gruzu w celu pozostawienia gołej ziemi (z wyjątkiem plantacji), z konstytucją merlonów, aby uniknąć ewentualnego wtargnięcia pojazdów. Dotyczy to tylko części podniesionych, tj. nad elementami naziemnymi. Nie uwzględniono wszystkich elementów fundamentów, zakopanych rur i ogrodzeń. Rozbiórka następuje po planowanym powrocie pododdziału do ratusza Saint-Germain-en-Laye, który musi zostać przeprowadzony za jednym zamachem. Rzeczywiście, pawilony są puste i zostały zamurowane, czekając na grupową restytucję całego pododdziału, ale nadal stanowią ryzyko kucania i uczynienia ich niezdatnymi do zamieszkania. Za zgodą ratusza Saint-Germain-en-Laye, który interesuje tylko ziemię i piwnicę, należy je zniszczyć ze względów bezpieczeństwa. 10 pawilonów znajduje się pod następującymi adresami: - 1 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 2 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 5 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 6 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 7 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 9 allée des Tilleuls 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 2 allée des Tamaris 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 4 allée des Tamaris 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 9 allée des Tamaris 78 100 SAINT-GERMAIN-EN-LAYE - 6/8 allée des Prunus 78 100 SAINT-MAIN-EN-LAYE (Jumelee)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1695094
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1695094
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/09/2025 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
300,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.