Publications Office of the EU
Francja-Lannion: Usługi obróbki osadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lannion: Usługi obróbki osadów

  • Odaítélve
    27/04/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lannion-Trégor Communauté
Miejsce realizacji
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513800 Usługi obróbki osadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
212,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
21038
Opis

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
212,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Sede Environnement
Adres pocztowy:
Miejscowość: Arras
Kod pocztowy:
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.