Publications Office of the EU
Łotwa-Ryga: Różne urządzenia i produkty medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Łotwa-Ryga: Różne urządzenia i produkty medyczne

  • Opublikowano
    07/06/2021
  • Termin
    28/07/2021
  • Odaítélve
    19/01/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Miejsce realizacji
NUTS code: LV00 Latvija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV00 Latvija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
9,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,980,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
PSKUS 2021/94
Opis

Individuālās aizsardzības līdzekļi

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Krajowy numer ewidencyjny: 40003457109
Adres pocztowy: Pilsoņu iela 13
Miejscowość: Rīga
Kod NUTS: LV00
Kod pocztowy: LV-1002
Kraj: LVA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Inguna Muižniece
Główny adres: https://www.stradini.lv
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/58098
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
9,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,980,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALENDA"
Adres pocztowy: Bauskas nov., Bauska, Kļavu iela 8
Miejscowość: Bauska, Bauskas nov.
Kod pocztowy: 3901
Kraj: LVA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.