Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Budowa kolei - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Budowa kolei

  • Opublikowano
    09/08/2011
  • Termin
    27/09/2011
  • Otwarcie ofert
    27/09/2011
  • Odaítélve
    21/05/2012
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO România
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45234100 Budowa kolei
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,267,197,383.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,469,350,080.40 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
18/1/565/03.08.2011
Opis

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one lot only
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
27/09/2011 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.