Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej

  • Opublikowano
    22/07/2016
  • Termin
    22/08/2016
  • Otwarcie ofert
    22/08/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Viridian Housing
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71600000 Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
665,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
DN126781
Opis

Viridian Housing seeks suitably qualified suppliers to provide Water Hygiene assessments at our properties throughout the Midlands, London and the South Coast.
The contract will form 2 lots; 1. The Midlands including Milton Keynes, Kettering and Luton and 2. London and South Coast including Southampton, Eastbourne, Basingstoke and Chertsey. Bidders may apply for both lots but will need to win both separately. As well as demonstrating suitable experience the successful bidders will demonstrate willingness and commitment to partnership working with Viridian Housing.
The contract shall start in October 2016. The duration for the contract shall be 3 years with an option to extend for 2 x 1 year periods at the sole discretion of the Client.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://procontract.due-north.com/Procurer/ViewMaker209Form2?projectEventId=9b330b02-824e-e611-8114-000c29c9ba21
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/08/2016 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
665,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.