Publications Office of the EU
Włochy-Padwa: Elektroniczne układy scalone i mikromoduły - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Padwa: Elektroniczne układy scalone i mikromoduły

  • Opublikowano
    22/12/2023
  • Termin
    30/01/2024
  • Otwarcie ofert
    30/01/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Università degli Studi di Padova
Miejsce realizacji
NUTS code: ITH36 Padova
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH36 Padova
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31712110 Elektroniczne układy scalone i mikromoduły
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
340,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Affidamento della fornitura di amplificatori corrente-tensione da utilizzare per misurare le correnti prodotte da fotodiodi esposti al flusso di raggi X emesso dal plasma di RFX-Mod2, per il Centro Ricerche Fusione dell’Università degli Studi di Padova.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: https://unipd.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Adres pocztowy: Via VIII Febbraio 1848 n. 2
Miejscowość: Padova
Kod NUTS: ITH36
Kraj: ITA
Główny adres: https://www.unipd.it/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/01/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
340,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.