Publications Office of the EU
Francja-Grenoble: Nasiona - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Grenoble: Nasiona

  • Opublikowano
    23/03/2021
  • Termin
    26/04/2021
  • Otwarcie ofert
    27/04/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Commune de Grenoble
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK24 Isère
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK24 Isère
Gazdasági ágazat (fő CPV)
03111000 Nasiona
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
196,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
2021_scp_0091
Opis

La présente consultation a pour objet l'achat de semences, de jeunes plants, de bulbes, annuels ou bisannuels. Forme de marché: accord-cadre à bons de commande sans montant minimal ni maximal. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://agysoft.marches-publics.info
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
27/04/2021 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.