Publications Office of the EU
Nowa budowa szkoły muzycznej w Lohne wraz z rozbiórką istniejących budynków - zarządzanie projektem - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Nowa budowa szkoły muzycznej w Lohne wraz z rozbiórką istniejących budynków - zarządzanie projektem

  • Opublikowano
    07/07/2025
  • Termin
    18/08/2025
  • Odaítélve
    13/02/2026
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Lohne
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE94F Vechta
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71541000 Usługi zarządzania projektem budowlanym
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
309,200.00 EUR
Numer referencyjny oferty
P738-1
Opis

Miasto Lohne planuje nową budowę (około 2000 m2 GFA) budynku szkoły muzycznej dla około 1000 uczniów w nowej lokalizacji w centrum miasta Lohne. Szkoła muzyczna Lohne powinna zwiększyć częstotliwość do centrum miasta, a tym samym uczynić go bardziej atrakcyjnym. Aby móc wdrożyć nowy budynek z odpowiednim układem pomieszczeń, wymagane jest całkowite wyburzenie istniejących budynków na działkach 151/1, 154/3 i 155/3 w centrum miasta. Celem jest umożliwienie jak najbardziej kompaktowego i funkcjonalnego wykorzystania nieruchomości w oparciu o określone wymagania przestrzenne szkoły muzycznej. Plan zagospodarowania nowego budynku jest obecnie poddawany przeglądowi. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia ogłaszane jest zarządzanie projektem w odniesieniu do wyżej wymienionego projektu. Planowanie nieruchomości, jak również planowanie techniczne wyposażenia technicznego i projektu konstrukcyjnego zostaną udzielone wspólnie w ramach odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. Koszty budowy (200-400 KG) wynoszą około 6,15 mln EUR netto zgodnie z początkowym założeniem kosztowym.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y5P5X17
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y5P5X17
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Mündlicher Vortrag im Präsentations- / Verhandlungsgespräch zur projektspezifischen Bearbeitung durch die Mitglieder des Projektteams und Beantwortung der Rückfragen des Auftraggebers
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
309,200.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hitzler Ingenieure GmbH & Co. KG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bremen
Kod pocztowy: 28217
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.