Publications Office of the EU
Francja-Gonfreville-l'Orcher: Usługi technicznego nadzoru budowlanego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Gonfreville-l'Orcher: Usługi technicznego nadzoru budowlanego

  • Opublikowano
    02/03/2022
  • Termin
    01/04/2022
  • Otwarcie ofert
    01/04/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Gonfreville l'orcher
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71631300 Usługi technicznego nadzoru budowlanego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
320,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2022-002
Opis

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ville de Gonfreville l'orcher
Adres pocztowy: place Jean Jaurès
Miejscowość: Gonfreville L'Orcher
Kod NUTS: FRD22
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
01/04/2022 14:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
320,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.