Publications Office of the EU
Hiszpania-Walencja: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Hiszpania-Walencja: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn

  • Opublikowano
    08/12/2018
  • Termin
    03/01/2019
  • Otwarcie ofert
    11/01/2019
  • Odaítélve
    06/03/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES523 Valencia / València
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
464,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
230,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
PAS 25/2018
Opis

Servicio de taller mecánico de apoyo para las plantas de gestión de residuos de VAERSA.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Krajowy numer ewidencyjny: A46299988
Adres pocztowy: Avenida de las Cortes Valencianas, 20
Miejscowość: Valencia
Kod NUTS: ES523
Kod pocztowy: 46015
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Główny adres: http://www.vaersa.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/01/2019 09:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.