Publications Office of the EU
Francja-Laval: Produkty z tworzyw sztucznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Laval: Produkty z tworzyw sztucznych

  • Opublikowano
    14/09/2021
  • Termin
    13/10/2021
  • Otwarcie ofert
    13/10/2021
  • Odaítélve
    28/04/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
departement de la mayenne
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG03 Mayenne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG03 Mayenne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
505,256.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
2021f007
Opis

appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1° et R. 2161-2 à R. 2161-5 du Code de la commande publiqueaccord-cadre à bons de commande avec maximum fixé en quantité (articles L2125-1 1°, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique), passé pour 4 ans à compter de la date de notification du contrat.A titre indicatif, la date prévisionnelle de notification est prévue première quinzaine de mars 2022.Les prestations sont réparties en 95 lots. Le numéro des lots est mentionné dans le détail quantitatif estimatif (Dqe)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.lamayenne.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
13/10/2021 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
505,256.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: starlab France
Adres pocztowy: 30 Rue Jean Rostand
Miejscowość: Orsay
Kod pocztowy: 91400
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: labo Moderne
Adres pocztowy: 37 Rue Dombasle
Miejscowość: Paris
Kod pocztowy: 75015
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: labelians
Adres pocztowy: 1 Rue des palis
Miejscowość: Nemours
Kod pocztowy: 77140
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: sarstedt
Adres pocztowy: route de gray
Miejscowość: Marnay
Kod pocztowy: 70150
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: dutscher
Adres pocztowy: 2c Rue De Bruxelles
Miejscowość: Bernolsheim
Kod pocztowy: 67170
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: vwr
Adres pocztowy: 201 rue carnot
Miejscowość: Fontenay-sous-Bois
Kod pocztowy: 94120
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: odil
Adres pocztowy: 3 rue Konrad Adenauer
Miejscowość: Sainte Savine
Kod pocztowy: 10300
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: courtage Analyses Services
Adres pocztowy: 14 Rue des Mouettes
Miejscowość: Mont-Saint-Aignan
Kod pocztowy: 76130
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.