Publications Office of the EU
Polska-Białystok: Rentgenowskie urządzenia przeglądowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Białystok: Rentgenowskie urządzenia przeglądowe

  • Opublikowano
    12/03/2019
  • Termin
    26/04/2019
  • Odaítélve
    18/06/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Miejsce realizacji
NUTS code: PL84 Podlaskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL84 Podlaskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38582000 Rentgenowskie urządzenia przeglądowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,162,601.63 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,020,029.00 PLN
Numer referencyjny oferty
2001-ILZ.260.4.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,162,601.63 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,020,029.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Emilii Plater 53
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-113
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.