Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi naprawcze i konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Warszawa: Usługi naprawcze i konserwacyjne

  • Odaítélve
    26/11/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
39,096.00 PLN
Numer referencyjny oferty
70/2014
Opis

Przedmiotem Umowy są prace dodatkowe do zadania pn. „Wykonanie prac konserwatorskich we wnętrzach Pałacu na Wyspie: Pokoju Oficerskim, Małej Galerii, Pokoju Balkonowym, Gabinecie Króla, Sypialni Króla, Garderobie Króla, Bibliotece, Stancji Bibliotekarza, Pokoju Ryxa 1, Pokoju Ryxa 2, Pokoju Ryxa 3, Pokoju Historycznym oraz prace konserwatorskie dotyczące marmurowych posadzek we wnętrzach Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie: w Sali Jadalnej, Przedpokoju, Przedsionku, Kaplicy, Pokoju Bachusa, Pokoju Kąpielowym, prace przy marmurowych cokołach w Sali Balowej w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie dofinansowanego ze środków POIiŚ, wraz z pełną dokumentacją konserwatorską, polegające na wymianie na nowe zabytkowych luster w 10 salach Pałacu na Wyspie.
Prace konserwatorskie obejmą wymianę luster w Pokoju Oficerskim, Małej Galerii, Pokoju Balkonowym, Gabinecie Króla, Sypialni Króla, Garderobie Króla, Bibliotece, Stancji Bibliotekarza, Pokoju Ryxa 1, Pokoju Ryxa 2, Pokoju Ryxa 3.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
39,096.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Restauro Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Małe Garbary 4-6
Miejscowość: Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.