Publications Office of the EU
Austria-Linz: Usługi handlu detalicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Linz: Usługi handlu detalicznego

  • Opublikowano
    25/11/2022
  • Termin
    09/01/2023
  • Odaítélve
    21/02/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: AT312 Linz-Wels
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55900000 Usługi handlu detalicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
48,880,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
21,460,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
007.4501.0003
Opis

Betrieb eines Tabakfachgeschäftes gem. Tabakmonopolgesetz in 4501 Neuhofen an der Krems, Steyrerstraße 7

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Other
Szacunkowa wartość
48,880,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
21,460,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Baumgartner Melih
Adres pocztowy: Steyrerstraße 7
Miejscowość: Neuhofen
Kod pocztowy: 4501
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.