Publications Office of the EU
„Furnizarea mobilier pentru unitățile de învățământ din orașul Turda, județul Cluj” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Furnizarea mobilier pentru unitățile de învățământ din orașul Turda, județul Cluj”

  • Opublikowano
    19/11/2024
  • Termin
    05/12/2024
  • Otwarcie ofert
    05/12/2024
  • Odaítélve
    27/05/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
MUNICIPIUL TURDA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO113 Cluj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39160000 Meble szkolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,115,444.40 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,989,167.20 RON
Numer referencyjny oferty
4378930_2024_PAAPD1501600
Opis

În cadrul prezentei procedurii vor fi achiziționate produse pentru dotarea cu mobilier nou a unităților de învățământ din Turda: Grădinița Căsuța Piticilor, Grădinița Dr. Rațiu, Grădinița Poiana cu Castani, Grădinița Prichindelul Isteț, Grădinița Sfânta Maria, Colegiul Național Mihai Viteazul, Colegiul Tehnic Turda, Liceul Liviu Rebreanu, Liceul Teoretic Josiko Miklos, Școala Andrei Saguna, Școala Avram Iancu, Școala Horea Cloșca și Crișan, Școala Ioan Opris, Școala Profesională Poiana Turda, Școala Teodor Murășanu. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 15-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/12/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lantul de aprovizionare
Szacunkowa wartość
4,115,444.40 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,989,167.20 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Chitila
Kod pocztowy: 077045
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.