Publications Office of the EU
Niemcy-Chemnitz: Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Chemnitz: Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    12/05/2022
  • Otwarcie ofert
    12/05/2022
  • Odaítélve
    07/06/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
KommunalBau Chemnitz GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
540,036.00 EUR
Numer referencyjny oferty
VS34_2022-2-320
Opis

Für den Neubau einer dreizügigen Oberschule mit Zweifeldsporthalle erforderliche Tischlerarbeiten zur Herstellung und Einbau von u.a. Tribünenbänken und Fensterbänken.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: KommunalBau Chemnitz GmbH
Adres pocztowy: Clausstraße 10/12
Miejscowość: Chemnitz
Kod NUTS: DED41
Kod pocztowy: 09126
Kraj: DEU
Główny adres: www.ggg.de
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/05/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
540,036.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Jaeger Tischlerei GmbH + Co KG Dresden
Adres pocztowy:
Miejscowość: Dresden
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.