Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Telford: Części pojazdów wojskowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Telford: Części pojazdów wojskowych

  • Odaítélve
    17/06/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministry of Defence, DSG, Defence Support Group (DSG)
Miejsce realizacji
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35420000 Części pojazdów wojskowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
16,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
16,000,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
IRM19/7298
Opis

Supply of Viking, BV206, BRV Spares and associated items.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
16,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
16,000,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BAE Hagglunds AB
Adres pocztowy: Bjornavagen 2
Miejscowość: SE — 891 82 ornskoldsvik
Kod pocztowy:
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.