Publications Office of the EU
Lieferung von Strom - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Strom

  • Opublikowano
    16/09/2024
  • Termin
    16/10/2024
  • Otwarcie ofert
    16/10/2024
  • Odaítélve
    13/12/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Niersverband Viersen
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA1E Viersen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
8,525,395.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
100.375
Opis

Lieferung von ca. 28 Mio. kWh/a elektrischer Energie für 93 Abnahmestellen des Niersverbandes für die Jahre 2027 bis 2030. Vergabe aufgeteilt auf 7 Lose.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E87989289
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.subreport.de/E87989289
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/10/2024 10:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.