Publications Office of the EU
Umowa o świadczenie usług ubezpieczeniowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Umowa o świadczenie usług ubezpieczeniowych

  • Opublikowano
    17/07/2025
  • Termin
    19/09/2025
  • Otwarcie ofert
    19/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
SACVL- SOCIETE ANONYME DE CONSTRUCTION DE LA VILLE DE LYON
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK26 Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66518000 Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
PPP27D-53/5113/2025-021
Opis

Niniejsze konsultacje dotyczą, w imieniu SACVL, subskrypcji umów podzielonych na następujące części: Część 1 Uszkodzenia towarów - Umowa zwykła Część 2 Ubezpieczenie budowlane - Umowa ramowa z jednokrotnym zamówieniem bez minimum z maksimum. Ilość i ogólny zakres: Maksymalny roczny wolumen przedmiotowych robót wynosi 30 000 000 EUR. Część 3 Pojazdy floty i związane z nimi ryzyko – Umowa zwykła

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-securises.fr/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-securises.fr/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/09/2025 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.