Publications Office of the EU
Węgry-Budapeszt: Usługi administrowania rynkami finansowymi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Budapeszt: Usługi administrowania rynkami finansowymi

  • Opublikowano
    11/06/2021
  • Termin
    14/07/2021
  • Otwarcie ofert
    14/07/2021
  • Odaítélve
    04/10/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HU110 Budapest
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66150000 Usługi administrowania rynkami finansowymi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
EKR000631482021
Opis

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Krajowy numer ewidencyjny: 10585560244
Adres pocztowy: Csokonai utca 3.
Miejscowość: Budapest
Kod NUTS: HU110
Kod pocztowy: 1081
Kraj: HUN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Hausenblasz Máté
Główny adres: http://www.nisz.hu
Drogą elektroniczną:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/07/2021 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Adres pocztowy: Hungária Körút 17-19
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1143
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.