Publications Office of the EU
Adquisición de un mínimo de 30 trajes de alta protección antibomba con cascos asociados, en un periodo de cinco años para la dotación de los policías diplomados TEDAX-NRBQ, de la Policía Nacional. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Adquisición de un mínimo de 30 trajes de alta protección antibomba con cascos asociados, en un periodo de cinco años para la dotación de los policías diplomados TEDAX-NRBQ, de la Policía Nacional.

  • Opublikowano
    15/06/2026
  • Termin
    14/07/2026
  • Otwarcie ofert
    30/07/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35815000 Odzież kuloodporna
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,740,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Z26IM004/N10
Opis

Trajes de alta protección antibomba

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=pLvxgGKHVWG9Hd5zqvq9cg%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=pLvxgGKHVWG9Hd5zqvq9cg%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/07/2026 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 75
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Muestras.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Valoración técnica.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 25
Szacunkowa wartość
1,740,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.