Publications Office of the EU
Polska-Połczyn Zdrój: Usługi wywozu odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Połczyn Zdrój: Usługi wywozu odpadów

  • Opublikowano
    15/12/2017
  • Termin
    27/12/2017
  • Otwarcie ofert
    27/12/2017
  • Odaítélve
    22/01/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL426 Koszaliński
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL426 Koszaliński
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90511000 Usługi wywozu odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,047,929.29 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,950,000.00 PLN
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
MPGO.AX.P5.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Adres pocztowy: Wardyń Górny 35
Miejscowość: Połczyn Zdrój
Kod NUTS: PL426
Kod pocztowy: 78-320
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Robert Matysiak
Główny adres: http://www.mpgo.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/12/2017 09:35
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.