Publications Office of the EU
Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Konserwacja i udrożnienie syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów

  • Opublikowano
    03/10/2024
  • Termin
    04/11/2024
  • Odaítélve
    03/01/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71311100 Usługi dodatkowe w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
394,802.40 PLN
Numer referencyjny oferty
K.ROZ.2710.112.2024
Opis

W ramach zadania „Konserwacja i udrożnienia syfonów i przepustów pod kanałem Łączany – Skawina wraz z wykonaniem przykrycia studni syfonów” wykonane będzie udrożnienie syfonów nr 4, nr 16, nr 19 oraz przykrycie studni syfonów nr 18 i nr 18 a. 1) Zakres prac a) Konserwacja i udrożnienie syfonów Zamulenie studni na wlocie i wylocie z syfon ogranicza prawidłowy przepływ tych wód powodując występowanie spiętrzenia przed budowlą oraz ograniczenie przepływu. Okresowe usuwanie namułu jest niezbędne dla zagwarantowania pełnej drożności przewodów, która zapewnia prawidłowe działanie urządzenia oraz swobodny przepływ i zapobiega zalaniu terenów położonych powyżej kanału. Zakres prac obejmował będzie : • wykoszenie wraz wygrabieniem porostów ze skarp w obrębie wlotu i wylotu syfonu, wywozem i utylizacją • odmulenie odcinkowych wlotowych i wylotowych dopływów i odpływów syfonów • odmulenie potoku Brodawka na odcinku od wylot do mostu • ręczne bądź hydromechaniczne odmulenie studni wlotowych i wylotowych syfonów oraz przewodów syfonów z transportem do 100 mb (grunt silnie nawodniony), w miejsce wskazane przez Zamawiającego • wywóz wydobytych namułów na odległość do 1 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego i jego rozplantowanie b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych Otwory studni wlotowej i wylotowej syfonów nie są przykryte co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa dla okolicznych mieszkańców oraz użytkowników drogi rowerowej zlokalizowanej na koronie obwałowania kanału Łączany – Skawina. Niezbędne jest zabezpieczenie studni pokrywami. Zakres prac obejmował będzie • wykonanie przykryć studni z elementów drewnianych • zabezpieczenie jednokrotne preparatami olejowymi krawędziaków i bali - konstrukcji pokryw • zabezpieczenie dwukrotne preparatami olejowymi desek, płyt – wypełnienia pokryw • zakotwienie do podłoża markami stalowymi • montaż tablic informacyjnych (nazwa budowli, właściciel, wg określonego wzoru) 2) Wykaz robót uwzględnionych Są to prace, których wykonanie należy do obowiązków kontraktowych Wykonawcy mieszczące się w cenie robót podstawowych. a) Konserwacja i udrożnienie syfonów • prace pomiarowe konieczne do wykonania zamówienia, • wykonanie grodzy na wlocie i wylocie z syfonów wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie na wlotach do przewodów szandorów, ich montaż i demontaż po zakończeniu prac, • pompowanie wody, • wykonanie dróg technologicznych, w celu umożliwienia zjazdu do wlotów i wylotów oraz do miejsc rozplantowania namułu, wraz z ich utrzymaniem i likwidacją po zakończeniu prac, • wykonanie sprawozdania powykonawczego i dokumentacji fotograficznej przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich wykonaniu. b) Wykonanie i montaż pokryw studni wlotowych i wylotowych • prace pomiarowe, inwentaryzacyjne niezbędne dla realizacji zamówienia, które Wykonawca powinien zweryfikować z otrzymaną dokumentacją i stanem faktycznym, • działania ochronne i zapobiegawcze stosownie do wymagań BHP, • koszty transportu materiałów i sprzętu na teren prac niezbędnych do realizacji zadania, • wszelkie koszty związane uporządkowaniem obiektów po przeprowadzonych robotach, • wszelkie inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania całości zadania. Szczegółowy zakres i zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20921,Konserwacja-i-udroznienie-syfonow-i-przepustow-pod-kanalem-Laczany-Skawina-wraz-.html?sid=3e0dbd4e452a1b8c135ef3b3b36c4ca0
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Cena brutto
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
394,802.40 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ATRA Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: porąbka
Kod pocztowy: 43-353
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.