Publications Office of the EU
„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Mykanów 2024/2025” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Mykanów 2024/2025”

  • Opublikowano
    06/09/2024
  • Termin
    14/10/2024
  • Otwarcie ofert
    14/10/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Mykanów
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL224 Częstochowski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
IZP.271.13.2024
Opis

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Mykanów 2024/2025”

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/10/2024 11:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena Brutto
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Termin płatności faktur
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.