Publications Office of the EU
Grecja-Grebena: Olej opałowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Grecja-Grebena: Olej opałowy

  • Opublikowano
    03/09/2015
  • Termin
    16/10/2015
  • Otwarcie ofert
    22/10/2015
  • Odaítélve
    13/05/2016
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Δήμος Γρεβενών
Miejsce realizacji
NUTS code: EL531 Γρεβενά, Κοζάνη
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09135100 Olej opałowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
497,205.50 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
186,620.68 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
14
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Η παρούσα αφορά την προμήθεια υγρών καυσίμων και λιπαντικών για το έτος 2016. Η προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών θα καλύψει τις ανάγκες του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων, δηλαδή τον Δήμο Γρεβενών, την Δημοτική Επιχείρηση Κοινωφελούς Έργου Γρεβενών (ΔΕΚΕΓ), το Ν.Π.Δ.Δ. Κέντρο Κοινωνικής Αλληλεγγύης, την Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και την Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
22/10/2015 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.