Publications Office of the EU
Francja-Saint-Denis: Sprzęt związany z komputerami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Saint-Denis: Sprzęt związany z komputerami

  • Opublikowano
    12/07/2019
  • Termin
    13/09/2019
  • Odaítélve
    23/03/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Société d'habitations à loyer modéré de la Réunion
Miejsce realizacji
NUTS code: FRY40 La Réunion
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRY4 La Réunion
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30230000 Sprzęt związany z komputerami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,999,999.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2019023
Opis

L’objet de cet accord-cadre et des marchés subséquents conclus sur son fondement porte sur l’acquisition de clients légers et ses accessoires pour les besoins de la SHLMR. Il s'agit d'un accord-cadre multi-attributaire à marchés subséquents passé sans minimum ni maximum. Il sera retenu deux titulaires au titre de l'accord-cadre.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://shlmr.achatpublic.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,999,999.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Impact Technologies
Adres pocztowy:
Miejscowość: Les Lilis
Kod pocztowy: 91940
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: Avant-garde Outre Mer
Adres pocztowy:
Miejscowość: Baie-Mahault
Kod pocztowy: 97122
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.