Publications Office of the EU
I-Riccò del Golfo di Spezia: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Riccò del Golfo di Spezia: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    20/05/2011
  • Termin
    20/07/2011
  • Otwarcie ofert
    28/07/2011
  • Odaítélve
    29/09/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC34 La Spezia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
466,830.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
385,633.40 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Affidamento del servizio di trasporto scolastico.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
28/07/2011 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
466,830.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
385,633.40 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ATC Esercizio SpA
Adres pocztowy: via del Canaletto 100
Miejscowość: La Spezia
Kod pocztowy: 19126
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.