Publications Office of the EU
Szwecja-Halmstad: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Halmstad: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

  • Opublikowano
    08/09/2018
  • Termin
    21/10/2018
  • Otwarcie ofert
    22/10/2018
  • Odaítélve
    23/11/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Halmstads kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE231 Hallands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE231 Hallands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,200,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
KS 2018/00423
Opis

Upphandlingen omfattar inköp och leverans av ost till Halmstads kommuns enheter.
Leveranserna ska ske till kommunens samordnade varudistribution som sedan samordnar med andra leveranser för vidare distribution till respektive enhet. Leverantören ska kunna leverera till Halmstads kommuns samordnade varudistribution varje vardag.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afpdhxqarl&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/10/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,200,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Martin & Servera Restauranghandel AB
Adres pocztowy: c/o Martin & Servera Aktiebolag, Box 1003
Miejscowość: Johanneshov
Kod pocztowy: 121 23
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.