Publications Office of the EU
A10.09.2023 Wmo Resources Leiden region - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

A10.09.2023 Wmo Resources Leiden region

  • Opublikowano
    09/09/2024
  • Termin
    24/10/2024
  • Otwarcie ofert
    24/10/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Gemeente Leiden
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33196000 Pomoce medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
A10.09.2023
Opis

Umowa ta obejmuje: o dostawa narzędzi Wmo (na podstawie czynszu); o (zapobiegawcza i korygująca) konserwacja. Zob. wytyczne dotyczące zamówień publicznych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
24/10/2024 10:01
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Dienstverlenings- en samenwerkingsplan
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.