Publications Office of the EU
Polska-Bolesławiec: Usługi leśnictwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Bolesławiec: Usługi leśnictwa

  • Opublikowano
    27/10/2023
  • Termin
    28/11/2023
  • Otwarcie ofert
    28/11/2023
  • Odaítélve
    03/01/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bolesławiec
Miejsce realizacji
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77200000 Usługi leśnictwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
22,124,207.25 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,807,945.85 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
SA.270.77.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 poz. 1356 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bolesławiec w roku 2024.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bolesławiec
Adres pocztowy: ul.M.Brody 2A
Miejscowość: Bolesławiec
Kod NUTS: PL515
Kod pocztowy: 59-700
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Sergiusz Rzatkiewa
Główny adres: http://www.boleslawiec.wroclaw.lasy.gov.pl/
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-341d484b-6f13-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/11/2023 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.