Publications Office of the EU
Słowenia-Maribor: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowenia-Maribor: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    15/09/2016
  • Termin
    18/10/2016
  • Otwarcie ofert
    18/10/2016
  • Odaítélve
    31/03/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Univerzitetni klinični center Maribor
Miejsce realizacji
NUTS code: SI Slovenija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
228,282.44 EUR
Numer referencyjny oferty
460-E-MG-608/16
Opis

Predmet javnega naročila je nabava aparature za intraoperativni monitoring s potrošnim materialom.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: UKC Maribor
Krajowy numer ewidencyjny: 5054150000
Adres pocztowy: Ljubljanska ulica 5
Miejscowość: Maribor
Kod NUTS: SI
Kod pocztowy: 2000
Kraj: SVN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Oddelek za javna naročila
Główny adres: http://www.ukc-mb.si
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
18/10/2016 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
228,282.44 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cardio Medical družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Adres pocztowy: Špruha 1
Miejscowość: Trzin
Kod pocztowy: 1236
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.