Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Londyn: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Londyn: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    25/10/2019
  • Termin
    18/11/2019
  • Odaítélve
    08/02/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Network Rail Infrastructure Ltd
Miejsce realizacji
NUTS code: United Kingdom
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
65,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
80,832,030.00 GBP
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Hope Valley is a capacity scheme to enable additional passenger and freight services to run along the Hope Valley line.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Network Rail Infrastructure Ltd
Adres pocztowy: 1 Eversholt Street
Miejscowość: London
Kod NUTS: UK
Kod pocztowy: NW1 2DN
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Simon Stafford
Główny adres: www.networkrail.co.uk
Drogą elektroniczną:
www.networkrail.bravosolution.co.uk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
65,000,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
80,832,030.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Volker Rail Ltd/Story Contracting Unincorporated Joint Venture
Adres pocztowy:
Miejscowość: Doncaster
Kod pocztowy:
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.