Publications Office of the EU
Szwecja-Härnösand: Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Härnösand: Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

  • Odaítélve
    17/06/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,543,060.00 SEK
Numer referencyjny oferty
13/1
Opis

Försäkringsupphandling inför kommunalt övertagande av flygplatsen.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,543,060.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Länsförsäkringar Västernorrland
Adres pocztowy: Box 164
Miejscowość: Härnösand
Kod pocztowy: 871 24
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.