Publications Office of the EU
Finlandia-Oulu: Pojazdy ciężarowe z drabiną obrotową - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlandia-Oulu: Pojazdy ciężarowe z drabiną obrotową

  • Opublikowano
    26/01/2016
  • Termin
    04/03/2016
  • Odaítélve
    06/04/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Oulun kaupunki
Miejsce realizacji
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144211 Pojazdy ciężarowe z drabiną obrotową
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
585,900.00 EUR
Numer referencyjny oferty
OUKA/9686/02.08.00/2015
Opis

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Oulun kaupunki
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
585,900.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bronto Skylift Oy
Adres pocztowy: Teerivuorenkatu 28
Miejscowość: Tampere
Kod pocztowy: 33300
Kraj: FIN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.