Publications Office of the EU
Niemcy-Wilsdruff: Budowa kanałów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Wilsdruff: Budowa kanałów

  • Opublikowano
    02/12/2017
  • Termin
    18/01/2018
  • Otwarcie ofert
    18/01/2018
  • Odaítélve
    16/03/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Abwasserzweckverband Wilde Sau
Miejsce realizacji
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45247110 Budowa kanałów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
690,094.94 EUR
Numer referencyjny oferty
126.0/KN/17
Opis

Der Abwasserzweckverband Wilde Sau beabsichtigt die Kläranlage in Klipphausen außer Betrieb zunehmen und das anfallende Abwasser aus dem Verbandsgebiet über eine Abwasserdruckleitung zur Kläranlage in Dresden-Kaditz überzuleiten. Der Bau der Abwasserdruckleitung gliedert sich in 11 Bauabschnitte, die separat ausgeschrieben und hergestellt werden. Der Bauabschnitt 2.9 beinhaltet die Verlegung der Abwasserdruckleitung im Regenauslasskanal Pfaffengrund.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Abwasserzweckverband Wilde Sau
Adres pocztowy: Löbtauer Straße 6
Miejscowość: Wilsdruff
Kod NUTS: DED2E
Kod pocztowy: 01723
Kraj: DEU
Główny adres: www.stadtentwaesserung-dresden.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/01/2018 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
690,094.94 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Heinz Lange Bauunternehmen GmbH Medingen
Adres pocztowy: Ernst-Thälmann-Straße 16
Miejscowość: Ottendorf-Okrilla
Kod pocztowy: 01458
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.