-
Odaítélve14/09/2015
-
Mai nap03/09/2026
Narzędzia
Polska-Warszawa: Usługi w zakresie planowania wdrażania systemu
Zamówienie stanowi drugie zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr ZP-BO-4-2500-64/KN-2500-16/12, przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na utworzenie zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach (ZSIN) oraz wsparcia procesu ujawnienia w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego.
Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług Asysty Technicznej związanej z rozwojem produktów zamówienia na „Utworzenie zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach (ZSIN) oraz wsparcie procesu ujawnienia w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego” (umowa nr ZP-BO-4-2500-64/KN-2500-16/12) w liczbie 18 619 roboczogodzin.
Adres pocztowy: ul. Konstruktorska 12A
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-673
Kraj: POL
Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.