Publications Office of the EU
Polska-Opole: Usługi sprzątania i zamiatania ulic - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Opole: Usługi sprzątania i zamiatania ulic

  • Odaítélve
    17/10/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
Miejsce realizacji
NUTS code: PL524 Opolski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL524 Opolski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
273,204.12 PLN
Numer referencyjny oferty
NP.260.40.2022.P
Opis

„Oczyszczanie miasta w zakresie: całoroczne oczyszczanie pasów drogowych Rejonu I i II, w tym oczyszczanie chodników, placów, terenów zieleni, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz przejść podziemnych” w zakresie:
powtórzenie podobnych usług dla:
Część 2 pn. Rejon 2 - obszar: Armii Krajowej, Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina, Malinka, Nowa Wieś Królewska, Stare Miasto, Śródmieście.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
273,204.12 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Megatherm Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Opole
Kod pocztowy:
Kraj: POL

Oficjalna nazwa: Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe ANN-POL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Opole
Kod pocztowy:
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.