Publications Office of the EU
Niemcy-Donauwörth: Wznoszenie płotów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Donauwörth: Wznoszenie płotów

  • Opublikowano
    21/04/2023
  • Termin
    22/05/2023
  • Otwarcie ofert
    22/05/2023
  • Odaítélve
    27/06/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Landkreis Donau-Ries
Miejsce realizacji
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45341000 Wznoszenie płotów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
162,949.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
184,633.00 EUR
Numer referencyjny oferty
034-23-FB12
Opis

Absturzsicherungen aus Flachstahl mit Flachstahlfüllungen, Treppengeländer Flachstahlwangen mit Flachstahlfüllungen an Stb-Treppenläufen, Holzhandlauf

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DC4737A6-7385-4475-8C34-1F037A242987
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/05/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
162,949.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
184,633.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: MME Maschinen- und Metallbau GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Eisfeld
Kod pocztowy: 98673
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.