Publications Office of the EU
Słowenia-Laško: Usługi pomiarowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowenia-Laško: Usługi pomiarowe

  • Opublikowano
    03/05/2023
  • Termin
    16/06/2023
  • Otwarcie ofert
    16/06/2023
  • Odaítélve
    01/09/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
OBČINA LAŠKO
Miejsce realizacji
NUTS code: SI Slovenija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71355000 Usługi pomiarowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
384,664.64 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
211,200.00 EUR
Numer referencyjny oferty
JN-1/2023
Opis

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: OBČINA LAŠKO
Krajowy numer ewidencyjny: 5874505000
Adres pocztowy: Mestna ulica 2
Miejscowość: Laško
Kod NUTS: SI
Kod pocztowy: 3270
Kraj: SVN
Osoba wyznaczona do kontaktów: občinska uprava
Główny adres: http://www.lasko.si
Drogą elektroniczną:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
16/06/2023 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
384,664.64 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
211,200.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Adres pocztowy: Brodarjeva ulica 6
Miejscowość: Celje
Kod pocztowy: 3000
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Adres pocztowy: Ulica XIV. divizije 10
Miejscowość: Celje
Kod pocztowy: 3000
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Adres pocztowy: Trg Alfonza Šarha 18
Miejscowość: Slovenska Bistrica
Kod pocztowy: 2310
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Adres pocztowy: Mariborska cesta 5
Miejscowość: Slovenska Bistrica
Kod pocztowy: 2310
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Adres pocztowy: Delavska cesta 24
Miejscowość: Šenčur
Kod pocztowy: 4208
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Adres pocztowy: Cesta Valentina Orožna 8A
Miejscowość: Šentjur
Kod pocztowy: 3230
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.