Publications Office of the EU
BG-Sofia: Zestawy tlenowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofia: Zestawy tlenowe

  • Odaítélve
    18/05/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33157200 Zestawy tlenowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,051,412.50 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

“Доставка на консумативи, използвни при анестезия и интензивно лечение по обособени позиции за период от 48 месеца от сключване на рамково споразумение”.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,051,412.50 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Медилон” ЕООД, ЕИК 121600953
Adres pocztowy: бул. "България" №98, бизнес сграда "Астра", вх. Д, ет. 2, офис 4Д
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1680
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.