Publications Office of the EU
Hiszpania-Alicante: Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Alicante: Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne

  • Opublikowano
    27/07/2021
  • Termin
    27/08/2021
  • Otwarcie ofert
    10/09/2021
  • Odaítélve
    05/11/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Gazdasági ágazat (fő CPV)
70332000 Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,251,094.44 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
750,151.55 EUR
Numer referencyjny oferty
DD/006/21
Opis

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Krajowy numer ewidencyjny: S4611001A
Adres pocztowy: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Miejscowość: Alicante
Kod NUTS: ES521
Kod pocztowy: 03008
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Główny adres: http://www.sptcv.net
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/09/2021 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,251,094.44 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
750,151.55 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UTE INGESAN - PROMED
Adres pocztowy: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Miejscowość: Valencia
Kod pocztowy: 46023
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.