Publications Office of the EU
Włochy-Cori: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Cori: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    15/10/2021
  • Termin
    29/11/2021
  • Otwarcie ofert
    30/11/2021
  • Odaítélve
    15/03/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Comune di Cori
Miejsce realizacji
NUTS code: ITI44 Latina
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI44 Latina
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,119,057.08 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,076,893.95 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Comune di Cori
Adres pocztowy: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Miejscowość: Cori
Kod NUTS: ITI44
Kod pocztowy: 04010
Kraj: ITA
Główny adres: http://www.comune.cori.lt.it/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/11/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
7,119,057.08 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,076,893.95 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Lavorgna S.r.l.
Adres pocztowy:
Miejscowość: San Lorenzello
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.